Consultation for RomaniaConsultation for Romania, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Romania; Türkiye’ de bulunan Romanya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Romanya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Romanya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Romanya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Romanya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Romanya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Romanya seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Romanya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Romania web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Romania web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Romania web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Romania‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

 

Romanya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: istanbul.mae.ro